Asysta procesyjna Parafia pw. św. Walentego w Gzach

Porządek Mszy św.:

Dni powszednie: 17.00

Niedziele i święta: 9.00 i 11.00

ASYSTA   PROCESYJNA

Asysta Procesyjna

nazwiska osób oraz kolejność w procesji będą uzupełniane stopniowo

  1. Krzyż:
  2. Oleksa Jarosław
  3. Akolici
  4. Żbikowski Grzegorz i Załoga Daniel
  5. Sztandar OSP  
  6. Sztandar:  św. Jan Bosko:
  7. Sadowski Adam
  8. Sztandar: Kongres Eucharystyczny:
  9. Sieńkowski Jerzy
  10. Poduszka 1) Serce Pana Jezusa:
  11. Juchner Julia
  12. Poduszka 2) Św. Florian:
  13. Bochenek Katarzyna
  14. Poduszka 3)
  15. Królicka Patrycja
  16. Poduszka 4)
  17. Konopka Roksana
  18. Poduszak 5)
  19. Tetwejer Natalia i Wiktoria
  20. Poduszak 6) Jezus Miłosierny:
  21. Nawrocka Katarzyna
  22. Poduszak 7) Niepokalane Serce Maryi
  23. Ausfeld Karolina
  24. Obraz: św. Antoni i św. Józef:
  25. Kowalska Maria, Pszczółkowska Hanna, Sadowska Elżbieta, Stępniewska Maria.
  26. Figura MB Niepokalanej:
  27. Bartczak Martyna, Piekutowska Aneta, Suska Patrycja, Wojciechowska Ewa,
  28. Sztandar: Kombatantów –
  29. Obraz: Serce Jezusa i Serce Maryi:
  30. Nowak Joanna, Oleksa Dorota, Klejment Agnieszka, Warda Ewelina
  31. Obraz: Wniebowzięcie NMP i św. Stanisław Kostka:
  32. Bartczak Anna, Brusk Grażyna, Piekutowska Mariola, Rzepińska Jadwiga.
  33. Chorągiew: św. Izydor:
  34. Brach Danuta i Wojciechowska Anna
  35. Chorągiew: św. Walenty i M.B. Wniebowzięta:
  36. Figura: Jezus Miłosierny:
  37. Klejment Marianna,  Kowalska Anna, Magierowska Urszula, Załoga Alina,
  38. Obraz: Nawiedzenia MB Częstochowskiej i szkatułka z różańcem:
  39. Agnieszka Rybarczyk i Bukowska Teresa
  40. Różaniec:
  41. Bochenek Cecylia, Kęsicka Bogumiła, Żebrowska Halina
  42. Obraz: MB Częstochowska i Ukrzyżowanie Jezusa:
  43. Brusk-Zaręba Katarzyna, Długołęcka Anna, Konopka Anna, Nawrocka Beata.
  44. Figura: MB Fatimska:
  45. Piekutowska Monika, Sadowska Justyna,
  46. Bielanki:
  47. Bochenek Emilka, Bochenek Zosia, Chojnacka Amelka, Ochtabińska, Paulina, Elak, Aleksandra,  Patrycja, Karkowska Natalia, Kęsicka Gabrysia, Kluk Julia, Świderska Magdalena, Rzeczkowska Maria, Zaręba Gabriela, Zaręba Zuzanna.
  48. Baldachim:
  49. Konarzewski Janusz, Konopka Krzysztof, Stępniewski Jerzy, Świderski Andrzej, Wielgolewski Konstanty, Wojciechowski Cezary.
  50. Prowadzący księdza:
  51. Sadowski Mieczysław, Zaręba Arkadiusz.

 

 

Porządek Nabożeństw

Msza św. w dni powszednie: 17.00
Msze św. w niedziele: 9.00 i 11.00

Kalendarz

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Gzy na facebook.com
POLUB NAS!

Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Prognoza pogody

Pogoda Gzy z serwisu

Słuchamy biblii


Liturgia słowa na dziś

Statystyki

Odwiedzin: 63283
Aktualnie na stronie: 2
Dzisiaj: 88