Porządek Mszy św.:

Dni powszednie: 17.00

Niedziele i święta: 9.00 i 11.00

Rozstrzygnięcie konkursu kapliczek

       24 kwietnia po porannej mszy ogłoszono wyniki Konkursu „Maryja w naszej Rodzinie”,  zorganizowanego przez SRK Diecezji Płockiej.  Nagrody książkowe dla wszystkich uczestników ufundował Ks. Proboszcz, a słodycze SRK Gzy.  Jury w składzie: Małgorzata Turek, Marzena Kluk, Agnieszka Zabielska i Agnieszka Łępicka oceniły najwyżej dwie prace konkursowe. 11 pkt. zdobyła kapliczka nr 5, Państwa Zarębów, 7 pkt. zdobyła kapliczka nr 1 Państwa Nowaków, pozostałe kapliczki Państwa Krajewskich i dwie rodziny Państwa Chojnackich po zsumowaniu uzyskały jednakową ilość pkt. tj. 2.

Z tej racji, że Katarzyna Brusk-Zaręba jest przewodniczącą komisji oceniającej w etapie diecezjalnym, dlatego rodzina rezygnuje z udziału w dalszej części konkursu, wobec powyższego naszą parafię będzie reprezentowała

kapliczka Państwa Nowaków. Do 30 kwietnia najlepsza praca w naszej parafii trafi do Zarządu SRK DP, aby brać udział w etapie diecezjalnym konkursu.

 Natomiast w dniu 29 maja, podczas Pieszej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin do relikwii św. Joanny Beretty Molla w parafii Płock – Imielnica Zarząd Główny SRK dokona rozstrzygnięcia konkursu i nagrodzenia rodzin. A nagrody są bardzo atrakcyjne.

Za I miejsce – 3-dniowy pobyt dla całej rodziny w Zamku Gniew. Nagrodę ufundował P. Andrzej Grabowski, właściciel zamku a nasz były parafianin.

Za II miejsce – 2-dniowy pobyt (sobota-niedziela) na Pielgrzymce dla Rodzin i Małżeństw na Jasną Górę, wrzesień 2016r. Nagroda obejmuje, przejazd autokarem, nocleg i posiłek dla całej rodziny. Fundatorem nagrody jest Zarząd Główny SRKDP.

Za III miejsce –  rower

Dla pozostałych rodzin będą pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia. Trzymamy kciuki za rodzinę Państwa Nowaków, która reprezentuje naszą parafię!

Porządek Nabożeństw

Msza św. w dni powszednie: 17.00
Msze św. w niedziele: 9.00 i 11.00

Kalendarz

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Gzy na facebook.com
POLUB NAS!

Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Prognoza pogody

Słuchamy biblii


Liturgia słowa na dziś