Porządek Mszy św.:

Dni powszednie: 17.00

Niedziele i święta: 9.00 i 11.00

Uroczystości komunijne

W niedzielę 19 maja przeżywaliśmy uroczystość I Komunii Świętej i Odnowienia przyrzeczeń z chrztu świętego. Rodzicom składam podziękowanie za wieloletnie starania religijne i żywy przykład wiary dla swoich pociech. Dziękuję również za wielki wysiłek w ostatnich tygodniach i dniach szczególnie za piękną dekorację naszego kościoła. Widać jak bardzo rodzice kochają swoje potomstwo, bo wielu z nich zaangażowało się w różnego rodzaju prace (sprzątanie, dekorowanie, próby itp.). Dziękuję wszystkim wychowawcom i katechetom z różnych szkół oraz p. Agnieszce Zabielskiej za przygotowanie dzieci do I Komunii świętej.

 

Od poniedziałku do piątku dzieci uczestniczyły w Białym tygodniu o godz. 17.00 oraz złożyły dar serca dla dzieci na misjach w kwocie 405 zł. Bóg zapłać.  Życzę wszystkim dzieciom pięknych przeżyć i częstych spotkań z Jezusem, który niech się stanie Waszym najlepszym Przyjacielem. 

Rodzice dzieci z I i II Komunii złożyli w darach kielich i strój kielicha. Jest już osoba, która do kompletu ofiaruj niedługo puszkę na komunikanty. Bierzmowani ofiarowali dla parafii stułę z wizerunkiem Matki Bożej. Czciciele Miłosierdzia Bożego również ofiarowali stułę z wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego. Ewa i Konrad Pilińscy ufundowali dzwonki dla naszego kościoła i strój kielicha, a Pani Maria Franczak – ornat w kolorze zielonym (na okres zwykły w liturgii). Jubilaci p. Sieńkowscy ofiarowali krzyż i akolitki na boczny ołtarz. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Porządek Nabożeństw

Msza św. w dni powszednie: 17.00
Msze św. w niedziele: 9.00 i 11.00

Kalendarz

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Gzy na facebook.com
POLUB NAS!

Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Prognoza pogody

Słuchamy biblii


Liturgia słowa na dziś