Grupy parafialne Parafia pw. św. Walentego w Gzach

Porządek Mszy św.:

Dni powszednie: 17.00

Niedziele i święta: 9.00 i 11.00

             ASYSTA   PROCESYJNA

Asysta Procesyjna

nazwiska osób oraz kolejność w procesji będą uzupełniane stopniowo

  1. Krzyż Oleksa Jarosław
  2. Sztandar OSP –  
  3. Sztandar:  św. Jan Bosko – Sadowski Adam
  4. Sztandar: Kongres Eucharystyczny Sieńkowski Jerzy
  5. Poduszak 1) Serce Pana Jezusa – Juchner Julia
  6. Poduszka 2) Św. Florian  – Bochenek Katarzyna
  7. Poduszka 3 – Królicka Patrycja
  8. Poduszka 4Konopka Roksana
  9. Poduszak 5 – Tetwejer Natalia i Wiktoria
  10. Poduszak 6 – Muchowska Paulina
  11. Obraz: św. Antoni i św. Józef – Kowalska Maria, Pszczółkowska Hanna, Sadowska Elżbieta, Stępniewska Maria.
  12. Figura MB Niepokalanej – Bartczak Martyna, Piekutowska Aneta, Suska Patrycja, Wojciechowska Ewa,
  13. Sztandar: Kombatantów –
  14. Obraz: Serce Jezusa i Maryi
  15. Obraz: Wniebowzięcie NMP i św. Stanisław Kostka  – Bartczak Anna, Brusk Grażyna, Piekutowska Mariola, Rzepińska Jadwiga.
  16. Chorągiew: św. IzydorBrach Danuta i Wojciechowska Anna
  17. Chorągiew: św. Walenty –
  18. Figura: Jezus Miłosierny – Klejment Marianna,  Kowalska Anna, Magierowska Urszula, Załoga Alina,
  19. Obraz: Nawiedzenia MB Częstochowskiej i szkatułka z różańcem – Bukowska Teresa i
  20. Różaniec: Bochenek Cecylia, Kęsicka Bogumiła, Żebrowska Halina
  21. Obraz: MB Częstochowska i Ukrzyżowanie P.J. – Brusk-Zaręba Katarzyna, Długołęcka Anna, Konopka Anna, Nawrocka Beata.
  22. Figura: MB Fatimska – Piekutowska Monika, Sadowska Justyna,
  23. Bielanki – Elak Patrycja, Karkowska Natalia, Kęsicka Gabrysia, Kluk Julia,  Świderska Magdalena, Rzeczkowska Maria, Zaręba Gabriela, Zaręba Zuzanna.
  24. Baldachim  Konarzewski Janusz, Konopka Krzysztof, Stępniewski Jerzy, Świderski Andrzej, Wielgolewski Konstanty, Wojciechowski Cezary.
  25. Prowadzący księdza – Sadowski Mieczysław, Zaręba Arkadiusz.

 

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich (SRK)

DS2A0934

Wojciechowski Cezary – prezes
Brach Danuta – skarbnik
Brusk – Zaręba Katarzyna – sekretarz

Wojciechowska Anna
Brach Zdzisław
Sadowski Mieczysław
Sadowska Elżbieta
Zaręba Arkadiusz
Stępniewski Jerzy
Stępniewska Maria
Załoga Krzysztof
Załoga Alina
Krajewski Marek
Krajewska Marta
Kęsicka Bogumiła
Kęsicki Jacek
Konopka Anna
Konopka Krzysztof
Milewska Justyna
Milewski Jacek
Leleń Joanna
Leleń Andrzej

 

Czciciele Miłosierdzia Bożego

2

Krajewska Mariola
Magierowska Urszula
Żebrowska Halina
Kowalska Anna
Lachowska Teresa
Romańska Janina
Żbikowska Marianna
Rzepińska Jadwiga
Załoga Anna
Klejment Maria
Bochenek Cecylia
Rzemek Marianna
Milewska Barbara
Zabielska Teresa
Warda Stefania

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM)

ksm gzy

Zarząd KSM:
Ewa Wojciechowska – prezes

Monika Piekutowska – v-ce prezes
Aneta Piekutowska – skarbnik
Monika Gerwatowska – sekretarz
Adam Wojciechowski – z-ca sekretarza
Komisja Rewizyjna:
Justyna Sadowska – przewodnicząca
Paweł Załoga – członek
Damian Sadowski – członek

Zadrożna Anna
Suska Patrycja
Bochenek Ewelina
Milewska Klaudia
Warda Konrad
Zabielski Bartek
Żbikowski Paweł
Żbikowski Grzegorz
Ołdakowska Natalia
Tyszkiewicz Olaf
Konarzewska Karolina

Sympatycy
Zadrożna Natalia
Kanigowska  Sylwia

 

Służba Liturgiczna Ołtarza (Ministranci)

w.czwartek

Seniorzy:
1. Oleksa Jarosław – prezes
2. Brach Wojciech
3. Kowalski Przemek
4. Kurpiecki Michał
5. Załoga Łukasz
6. Wojciechowski Adam
7. Brach Jakub
8. Sadowski Damian

Ministranci Starsi i Gimnazjum:
1. Bartczak Przemek
2. Tyszkiewicz Olaf
3. Niedziałkowski Dawid
4. Warda Adam
5. Załoga Paweł
6. Bralski Artur
7. Suchodolski Marcin
8. Żbikowski Grzegorz
9. Żbikowski Paweł
10. Warda Konrad
11. Brusk Adrian
12. Pomaski Patryk
13. Konopka Krystian
14. Kraszewki Jacek

Szkoła Podstawowa:
1. Wiśniewski Damian
2. Bralski Piotr
3. Tyszkiewicz Irwin
4. Brusk Bartek
5. Miecznikowski Mateusz
6. Załoga Daniel
7. Pochmara Paweł
8. Pawlak Szymon
9. Świderski Mateusz
10. Kiliś Bartek
11. Kowalski Piotr
12. Niedziałkowski Jakub
13. Nowak Karol
14. Oleksa Mateusz
15. Milewski Bartosz
16. Milewski Igor

 

 

Lektorzy:

34_slajd1

Grupa Młodzieży
Kurpiecki Michał
Kowalski Przemysław
Milewska Klaudia
Piekutowska Monika
Sadowska Justyna
Wojciechowska Ewa
Załoga Łukasz
Grupa Dzieci
Tetwejer Wiktoria
Pochmara Paweł
Konopka Roksana
Konopka Krystian
Królicka Patrycja
Oleksa Mateusz

 

Koła Żywego Różańca

Asysta 17
      KŻR   Gzy- Żeromin

  1. Halina Żebrowska – zelatorka
  2. Janina Bednarczyk
  3. Stefania Brach
  4. Barbara Budzyńska
  5. Stefania Warda
  6. Janina Romańska
  7. Helena Chlebowska
  8. Krystyna Pochmara
  9. Bożena Piekutowska
  10. Alina Załoga
  11. Janina Załoga
  12. Danuta Deptuła
  13. Anna Wojciechowska
  14. Janina Franczak
  15. Maria Żbikowska
  16. Janina Turek
  17. Lucyna Warda
  18. Jadwiga Rzepińska
  19. Halina Zawadzka
  20. Maria Melnik

 

KŻR   Kęsy

  1. Bogumiła Kęsicka – zelatorka
  2. Magdalena Bonisławska
  3. Jolanta Bracławik
  4. Danuta Kęsicka
  5. Iwona Kęsicka
  6. Wanda Kęsicka
  7. Teresa Kęsicka
  8. Mariola Kochanowska
  9. Bożena Łempicka
  10. Maria Łubkowska
  11. Kazimiera Ruszkowska
  12. Irena Rybarczyk
  13. Honorata Turek
  14. Barbara Zaremba
  15. Barbara Żebrowska

GRUPA ŚPIEWAJĄCA

  1. Maria Franczak
  2. Anna Kowalska
  3. Jadwiga Rzepińska
  4. Bożena Kwiatkowska
  5. Jan Zieliński
  6. Ewelina Zielińska
  7. Monika Gerwatowska 

Porządek Nabożeństw

Msza św. w dni powszednie: 17.00
Msze św. w niedziele: 9.00 i 11.00

Kalendarz

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Gzy na facebook.com
POLUB NAS!

Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Prognoza pogody

Słuchamy biblii


Liturgia słowa na dziś