Porządek Mszy św.:

Dni powszednie: 17.00

Niedziele i święta: 9.00 i 11.00

Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej – część 2

Maryjo Królowo Polski i nasza Matko – dziękujemy Ci za cudowny czas spotkania i obecności pośród nas. Ta doba minęła bardzo szybko, ale pozostanie na długie lata w naszej pamięci.

Na Twoje ręce Maryjo składam podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie nawiedzenia Kopii Cudownego Obrazu. Nie będę wymieniał z nazwiska wszystkich, bo tych osób było bardzo wiele, ale Ty Matko wiesz najlepiej, kto dla Ciebie ofiarował swój czas i zdolności. Cieszy mnie ogromnie poświęcenie Parafian, pomysłowość i ofiarność. Dziękuję: sołtysom, którzy spotykali się wiele razy, aby przygotować tę uroczystości od strony dekoracji; poszczególnym wioskom – za złożone ofiary oraz za dekorację bramy powitalnej i pożegnalnej, dekorację trasy przejazdu, dekoracje wokół kościoła i wewnątrz; Pani Ilonie Bartczak (byłej parafiance), która pięknie przystroiła kwiatami kościół i Twój Tron Maryjo), Pani Marii Stępniewskiej, Pani Agnieszce Łempickiej, Państwu Zaręba; SRK i KSM, Druhom z OSP, którzy towarzyszyli Tobie Maryjo od przybycia do naszej Parafii, przez odwiedziny w DPS Ołdaki aż do kolejnej parafii w Pułtuska; asyście procesyjnej, która pięknie przywitała Cię już przy figurce na Wisnowie (w tym również dziewczynki sypiące kwiaty przed Tobą); ministrantom, Kościelnej – p. Bożenie, p. Joannie za oprawę muzyczną. Dziękuje także za sprawne uporządkowanie terenu przy kościele i dekoracji przy drogach po zakończeniu uroczystości. Dziękuję Pani Wójt za pomoc w uporządkowaniu terenu wzdłuż tras przejazdu.

Dziękuję Wszystkim i zawierzam całą Parafię naszej Matce – Ks. Proboszcz

Porządek Nabożeństw

Msza św. w dni powszednie: 17.00
Msze św. w niedziele: 9.00 i 11.00

Kalendarz

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Gzy na facebook.com
POLUB NAS!

Katolickie Radio Diecezji Płockiej


Prognoza pogody

Słuchamy biblii


Liturgia słowa na dziś